Kierunek Goblin Valley, ut - podróże po USA

Goblin Valley, UT

pixabay.com

Goblin Valley: podstawowe informacje.

Park stanowy w stanie Utah. Ciekawe formy skalne w kształcie grzybów. Dam wam znać jak się tam doturlam. Podobno mega fajne miejsce. Tymczasem może ktoś z was tam był i może nam opowiedzieć jak było.

Autor: Szlajanko.com. Data Publikacji: 2018-04-05
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-12

Udogodnienia na miejscu.

Jurty
Kemping

DODATKOWE INFORMACJE LOKALNE GOBLIN VALLEY.

Ile kosztuje wstęp do parku? Opłata wynosi $15 od samochodu. Osoby powyżej 62 roku życia zamieszkałe w Utah płacą tylko $10.

Noclegi, nolegi, noclegi Koszta kempingu za jedną noc to: $30 + opłata za dodatkowy samochód - $15. Dostępne są również jurty. Opłata za jurtę wynosi $100. W jurcie może nocować maksymalnie 35 osób, powyżej wspomnianego jest dodatkowa opłata od osoby $3. Dozwolone jest 8 samochodów na jedną jurtę, jeśli jest to RV, to tylko 4.

Godziny otwarcia parku Goblin Valley Park jest otwarty codziennie w godzinach od 6 a.m. do 10 p.m.

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie komentarze są moderowane przed publikacją przez administratora strony.ZOBACZ INNE POPULARNE MIEJSCÓWKI W OKOLICY GOBLIN VALLEY

PRZYDATNE INFO DO POCZYTANIA

Skąd brać darmowy internet podróżując po Stanach Zjednoczonych?SKĄD BRAĆ DARMOWY INTERNET PODRÓŻUJĄC PO STANACH ZJEDNOCZONYCH?
5 Przydatnych Aplikacji w Podróży samochodem 20185 PRZYDATNYCH APLIKACJI W PODRÓŻY SAMOCHODEM 2018
Jesteś w podróży po USA? Dodaj mnie na zdjęciu na instagramie, użyj nazwy: @szlajanko lub użyj hashtag przy dodawaniu zdjęcia: #szlajanko #szlajankozwiedzanko