Kierunek Havasupai Rezerwat, az - podróże po USA

Havasupai Rezerwat, AZ

Photo by Cara Fuller on Unsplash

Havasupai Rezerwat: podstawowe informacje.

Wodospad w stanie Arizona na terenie rezerwatu Indian Havasupai. Jak wam się podobało Havasupai Rezerwat? Piszcie w komentarzach pod spodem.

Autor: Szlajanko.com. Data Publikacji: 2018-04-06
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-24

Udogodnienia na miejscu.

Kawiarnia
Kemping
Sklep wielobranżowy
Szlaki turystyczne

DODATKOWE INFORMACJE LOKALNE HAVASUPAI REZERWAT.

Ile kosztuje wstęp i jakie są ograniczenia? Dostęp do wodospadu jest ograniczony. Ze względu na duże zainteresowanie wymagana jest wcześniejsza rezerwacja tylko drogą internetową na oficjalnej stronie Indian Havasupai. Maksymalnie możesz dokonać rezerwacji na 3 noce / 4 dni. Koszt kempingu w dni powszednie: $100 za osobę, za noc. Koszt kempingu w dni weekendowe: $125 od osoby (piątek / sobota / niedziela). Usługi zawarte w cenie: wszystkie niezbędne pozwolenia, opłaty i podatki. Czyli generalnie koszt tego typu przyjemności na 3 noce / 4 dni będzie wynosił od $300 do $375 na osobę (w zależności od tego, ile nocy weekendowych jest wliczonych). Rezerwacji można dokonywać tylko drogą internetową.

Czy mogę kupić zapasy jedzenia na miejscu niedaleko Havasupai Wodospadu? Jest to jak najbardziej możliwe lecz trzeba się liczyć z tym, że asortyment będzie raczej ograniczony, a ceny, ze względu na dużą odległość wioski od cywilizacji, prawdopodobnie zawyżone. Kawiarnia i sklep znajdują się na terenie wioski Supai. Kawiarnia jest czynna od 8 rano do 5 wieczorem. Sklep jest czynny od 7:30 rano do 5:30 wieczorem (dni powszednie), od 8 rano do 5 wieczorem (Sobota i Niedziela). Jakie artykuły są dostępne w sklepie? Woda, soda, gatorade, lody, przybory toaletowe, żywność w puszkach, żywność pakowana, i owoce. W kawiarni serwowane są m.in.: frytki z serem, różnego rodzaju hamburgery, potrawy lokalne: indian taco, supai burger (podawany ze smażonym chlebem). Jeżeli posiadasz zdjęcie ze sklepu lub kawiarni napisz do mnie, z chęcią je tutaj umieszczę, z linkiem do twojej strony.

Noclegi na terenie rezerwatu. Kompletna informacja na temat oferowanych miejsc na kempingu, znajduje się na stronie tutaj.

Czy można latać dronem nad wodospadem? Latanie dronem na terenie rezerwatu Indian Havasupai, a co za tym idzie obszaru samego wodospadu, jest surowo zabronione.

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie komentarze są moderowane przed publikacją przez administratora strony.ZOBACZ INNE POPULARNE MIEJSCÓWKI W OKOLICY HAVASUPAI REZERWAT

PRZYDATNE INFO DO POCZYTANIA

Skąd brać darmowy internet podróżując po Stanach Zjednoczonych?SKĄD BRAĆ DARMOWY INTERNET PODRÓŻUJĄC PO STANACH ZJEDNOCZONYCH?
5 Przydatnych Aplikacji w Podróży samochodem 20185 PRZYDATNYCH APLIKACJI W PODRÓŻY SAMOCHODEM 2018
Jesteś w podróży po USA? Dodaj mnie na zdjęciu na instagramie, użyj nazwy: @szlajanko lub użyj hashtag przy dodawaniu zdjęcia: #szlajanko #szlajankozwiedzanko