HOME WARTO ZOBACZYĆ W USA RABATY KONTAKT
Kierunek Page, az - podróże po USA

Page, AZ

Photo by Mariusz Pierog

Page: podstawowe informacje.

Miejscowość położona w pobliżu jeziora Powell, tuż przy granicy stanów Utah i Arizona. W pobliżu znajduje się multum światowej sławy atrakcji turystycznych, m.in. Antelope Canyon, The Wave, White Pocket, Alstrom Point, Stud Horse Point, Wahweap Hoodoos, czy odwiedzane coraz częściej miejsce widokowe i raj dla fotografów, Horseshoe Bend.

Autor: Szlajanko.com. Data Publikacji: 2018-04-05
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-16

Udogodnienia na miejscu.

Dostęp do jeziora
Kemping
Paliwo
RV Kemping

DODATKOWE INFORMACJE - PAGE.

Co warto zobaczyć w okolicy? Zdecydowanie warto się wybrać do Antelope Canyon (jedengo i drugiego). Nie można również pominąć Horseshoe Bend. W pobliżu znajduje się również słynne The Wave, żeby tam wejść, potrzebne jest specjalne pozwolenie. W pobliżu również znajdują się mniej popularne miejsca takie jak: The Rimrocks Trailhead, White Pocket, Alstrom Point, Stud Horse Point, Lonely Dell Ranch, Wahweap Hoodoos, Buckskin Gulch.

Kiedy jest najlepsza pora żeby odwiedzić okolice Page? Najlepiej jest się wybrać w środku tygodnia, poza sezonem, w miesiącu kwietniu lub we wrześniu.

Gdzie nocować w Page AZ? Aktualne informacje na temat opłat i warunków noclegowych w języku angielskim znajdziesz tutaj

Podróżujesz po USA? Dodaj mnie na instagramie: @szlajanko lub użyj hashtag przy dodawaniu zdjęcia: #szlajanko #szlajankozwiedzanko