Kierunek Sedona, az - podróże po USA

Sedona, AZ

Photo by Taylor Davis on Unsplash

Sedona: podstawowe informacje.

Usytuowana na malowniczym terenie miejscowość turystyczna w Arizonie. Miasto służy jako baza przelotowa w kierunku Grand Canyon.

Autor: Szlajanko.com. Data Publikacji: 2018-04-05
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-29

Udogodnienia na miejscu.

Szlaki konne
Szlaki turystyczne
Trasy biegowe
Trasy rowerowe

DODATKOWE INFORMACJE LOKALNE SEDONA.

Najciekawsze punkty do zwiedzania w okolicy Sedony? Cathedral Rock, Chapel of the Holy Cross, Devil's Bridge Trail, Red Rock State Park, Slide Rock State Park, Oak Creek Canyon, West Fork Oak Creek Trail, Palatki Ruins, Honanki, Główna ulica Sedony, Snoopy Rock, Bear Mountain Trail, Soldier Pass (Brin's Mesa)

Kiedy jest najlepsza pora żeby odwiedzić Sedonę? Najlepszą porą do zwiedzania Sedony jest okres od marca do maja, kiedy temperatury są w miarę przyjemne i kwitną kaktusy. Wrzesień do listopada to kolejny idealny czas na piesze wędrówki.

Sedona w Arizonie. Najlepsze szlaki turystyczne w okolicy. Cathedral Rock, Loy Canyon, Palatki Ruins, Bell Rock.

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie komentarze są moderowane przed publikacją przez administratora strony.ZOBACZ INNE POPULARNE MIEJSCÓWKI W OKOLICY SEDONA

PRZYDATNE INFO DO POCZYTANIA

Skąd brać darmowy internet podróżując po Stanach Zjednoczonych?SKĄD BRAĆ DARMOWY INTERNET PODRÓŻUJĄC PO STANACH ZJEDNOCZONYCH?
5 Przydatnych Aplikacji w Podróży samochodem 20185 PRZYDATNYCH APLIKACJI W PODRÓŻY SAMOCHODEM 2018
Jesteś w podróży po USA? Dodaj mnie na zdjęciu na instagramie, użyj nazwy: @szlajanko lub użyj hashtag przy dodawaniu zdjęcia: #szlajanko #szlajankozwiedzanko