Williams

Arizona | Miejscowość Turystyczna

Szlajanko

Autor: Szlajanko
Data Publikacji: September 17th, 2022 | Aktualizacja: June 28th, 2024

<p>Odkryj Najlepsze Atrakcje w Williams, AZ</p> Miejscowość Turystyczna Arizona

Williams, Arizona, znane jako "Wrota do Wielkiego Kanionu", jest jednym z najbardziej urokliwych miasteczek na legendarnej Route 66. Odwiedzający mogą cieszyć się przejażdżką Grand Canyon Railway, która codziennie kursuje do samego Wielkiego Kanionu. W centrum Williams znajdziesz także liczne historyczne budynki z początku XX wieku, takie jak słynny hotel Red Garter czy Grand Canyon Hotel. Dla miłośników przyrody, pobliski Kaibab National Forest oferuje szlaki turystyczne i możliwości obserwacji dzikiej przyrody. Nie zapomnij także o Route 66 Zipline, która zapewnia dawkę adrenaliny i panoramiczne widoki na miasto.

Williams samochody klasyczne

Williams rote 66 hotel

Williams, Arizona to prawdziwa perła na Route 66, pełna fascynujących miejsc i atrakcji. Rozpocznij swoją przygodę od wizyty w Planes of Fame Air Museum, gdzie można zobaczyć historyczne samoloty i dowiedzieć się więcej o lotnictwie. Następnie udaj się na spacer po głównej ulicy, gdzie znajdziesz unikalne sklepy z pamiątkami, Cars of the Mother Road, oraz lokalne galerie sztuki. Na obiad wybierz Cruiser’s Cafe 66 lub Jessica's, oferującą klasyczne amerykańskie dania w atmosferze lat 50-tych. Po dniu pełnym wrażeń, zrelaksuj się w jednym z lokalnych hoteli, takich jak Grand Canyon Railway Hotel czy Motor Hotel, które łączą wygodę z historycznym urokiem. Na zakończenie dnia odwiedź Sultana Bar, najstarszy bar w Williams, aby poczuć prawdziwy klimat Route 66.

Williams sklep

Williams Sklep Czapki

Williams Sklep Naklejki

Williams Sklep Bagles

Williams Arizona Pociąg

 

Sedona
Arizona | Miasto

Sedona

Wielki Kanion Park Narodowy
Arizona | Park Narodowy

Wielki Kanion Park Narodowy

Horseshoe Bend
Arizona | Atrakcja Turystyczna

Horseshoe Bend

Buckskin Gulch Wire Pass
Utah | Kanion Szczelinowy

Buckskin Gulch Wire Pass

Coral Pink Sand Dunes
Utah | Park Stanowy

Coral Pink Sand Dunes

Toadstool Hoodoos
Utah | Teren Rekreacyjny

Toadstool Hoodoos

Wiregrass Canyon Trailhead
Utah | Teren Rekreacyjny

Wiregrass Canyon Trailhead

Petrified Forest
Arizona | Park Narodowy

Petrified Forest

Zion Park Narodowy
Utah | Park Narodowy

Zion Park Narodowy

Logo

Witam! Nazywam się Mariusz Pierog i jestem właścicielem tego bloga. Zabieram was na wirtualną wycieczkę po Stanach Zjednoczonych. Szlajanko.com to przede wszystkim pasja i odrobina fotografii. Dodatkowo na bieżąco udostępniam na moim blogu wiedzę nabytą podczas podróży po USA. A nuż się komuś przyda. Obecnie siedzę w Polsce i palę ogniska koło domu, jednocześnie zbieram siły na następną wyprawę. Zapraszam!

Szpieguj moją stronę Facebook na mediach społecznościowych

Zobacz najnowsze zdjęcia z Podróży po USA