Wiregrass Canyon Trailhead: Magiczna Utah

Utah | Teren Rekreacyjny

Szlajanko

Autor: Szlajanko
Data Publikacji: September 5th, 2022 | Aktualizacja: August 15th, 2023

<p>Wiregrass Canyon szlak do nikąd.</p> Teren Rekreacyjny Utah

Wiregrass Canyon Trailhead to teren pustynny o wyjątkowej aurze w Utah. Obszar niezagospodarowany turystycznie, można się tam szlajac całymi dniami. Ta malownicza oaza natury to doskonałe miejsce dla pasjonatów outdooru, którzy szukają niezapomnianych wrażeń i chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. Prawdziwa przygoda zaczyna się w środku niczego. To miejsce nawet nie posiada oficjalnej nazwy. Wiregrass Canyon Trailhead teren rekreacyjny w Utah. Wycieczka samochodowa po Utah, trasa Smokey Mountain Road.

Jak tam dojechać?

Droga prowadzi z miejscowości Big Water szutrową drogą przez rzekę. Najlepiej wybrać się tam w porze suchej, po deszczu wjazd zwykłym samochodem może skończyć się fatalnie.

Zanim się tam wybierzesz, sprawdź pogodę.

Jest to teren pustynny i za bardzo nie ma miejsca, aby ukryć się przed słonecznym skwarem. Preferowane godziny odwiedzin to wczesny poranek lub tuż przed zachodem słońca. Weź pod uwagę to, że nawet słabe opady deszczu spowodują, iż teren zamieni się w jedną wielką kałużę, a rzeka, przez którą musisz się przedostać w drodze powrotnej, może być już nieprzejezdna na jakiś czas.

Wiregrass Canyon Trailhead teren rekreacyjny w Utah

Teren Rekreacyjny Wiregrass Canyon Trailhead

Utah atrakcje

Pustynny obszar w Utah za rzeką w Big Water

Wirtualne podróże po USA. Przejazd trasą Smokey Mountains Road w Utah.

Wirtualne podróże po USA. Przejazd trasą Smokey Mountains Road w Utah.

Masz Pytanie? Wybierasz się do USA w tym roku? Dołącz do Grupy na Facebook #Szlajanko.
Logo

Witam! Nazywam się Mariusz Pierog i jestem właścicielem tego bloga. Zabieram was na wirtualną wycieczkę po Stanach Zjednoczonych. Szlajanko.com to przede wszystkim pasja i odrobina fotografii. Dodatkowo na bieżąco udostępniam na moim blogu wiedzę nabytą podczas podróży po USA. A nuż się komuś przyda. Zapraszam!

Szpieguj moją stronę Facebook na mediach społecznościowych

Zobacz najnowsze zdjęcia z Podróży po USA