Kierunek Horseshoe Bend, az - podróże po USA

Horseshoe Bend, AZ

Mariusz Pierog https://panpierog.com

Horseshoe Bend: podstawowe informacje.

Obowiązkowy punkt do odwiedzenia z noclegiem w miejscowości Page Arizona. Każdy kto ma ochotę na dreszczyk emocji związany z wysokością, niech czuje się zaproszony, by postać chwilę na jednej z krawędzi ścian Horseshoe Bend. Można stamtąd podziwiać, płynącą w dolinie rzekę Kolorado. Najlepiej udać się w to miejsce w godzinach porannych lub tuż przed zachodem słońca.

Autor: Szlajanko.com. Data Publikacji: 2018-04-05
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-11

Udogodnienia na miejscu.

Parking strzeżony
Punkty Widokowe
Szlaki turystyczne

DODATKOWE INFORMACJE - HORSESHOE BEND.

Godziny otwarcia Czynne codziennie od wschodu do zachodu słońca, z wjątkiem niektórych świąt.

Ile kosztuje parking przy Horseshoe Band? Horseshoe Bend jest coraz chętniej odwiedzany przez turystów. Motyocykle: $5, samochody osobowe, tzw. pickup truck, rv truck: $10, samochody komercyjne do 14 osób: $35, samochody komercyjne do 15-35 osób: $70, samochody komercyjne powyżej 35 osób: $140.

Jak tam dojechać? Kierujesz sie na południowy zachód drogą numer 89, parking jest po lewej stronie niecałe 0,5 km od miejscowości Page.

Noclegi, Domki, Pokoje, Apartamenty Horseshoe Bend jest położone tuż obok miejscowości Page, gdzie znajdziesz mnóstwo hoteli, moteli i pensjonatów. Po więcej szczegółów zobacz tutaj.

Jesteś w podróży po USA? Dodaj mnie na zdjęciu na instagramie, użyj nazwy: @szlajanko lub użyj hashtag przy dodawaniu zdjęcia: #szlajanko #szlajankozwiedzanko