HOME WARTO ZOBACZYĆ W USA RABATY KONTAKT
Kierunek Horseshoe Bend, az - podróże po USA

Horseshoe Bend, AZ

Mariusz Pierog https://panpierog.com

Horseshoe Bend: podstawowe informacje.

Obowiązkowy punkt widokowy do odwiedzenia z noclegiem w miejscowości Page Arizona. Każdy kto ma ochotę na dreszczyk emocji związany z wysokością, niech czuje się zaproszony. Stamtąd można podziwiać płynącą w dolinie rzekę Kolorado. Najlepiej udać się w to miejsce w godzinach porannych lub tuż przed zachodem słońca.

Autor: Szlajanko.com. Data Publikacji: 2018-04-05
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-29

Udogodnienia na miejscu.

Parking strzeżony
Punkt widokowy
Szlaki turystyczne

DODATKOWE INFORMACJE - HORSESHOE BEND.

Godziny otwarcia Czynne codziennie od wschodu do zachodu słońca, z wjątkiem niektórych świąt.

Ile kosztuje parking przy Horseshoe Band? Horseshoe Bend jest coraz chętniej odwiedzany przez turystów. Motocykle: $5, samochody osobowe, tzw. pickup truck, rv truck: $10, samochody komercyjne do 14 osób: $35, samochody komercyjne do 15-35 osób: $70, samochody komercyjne powyżej 35 osób: $140. Sprawdź aktualne info tutaj

Jak tam dojechać? Z centrum miejscowości Page kierujesz się na południowy zachód drogą 89, parking jest po prawej stronie niecałe 0,5 km od tejże miejscowości.

Noclegi, Domki, Pokoje, Apartamenty Horseshoe Bend jest położone tuż obok miejscowości Page, tam znajdziesz mnóstwo hoteli, moteli i pensjonatów po atrakcyjnych cenach. Zawsze taniej wychodzi rezerwując noclegi z dala od popularnych atrakcji turystycznych. Na szczęście w Page jest słynny Walmart, gdzie bez problemu przekimasz się na parkingu przed sklepem. (Daj mi znać czy to jest nadal aktualne info)

Podróżujesz po USA? Dodaj mnie na instagramie: @szlajanko lub użyj hashtag przy dodawaniu zdjęcia: #szlajanko #szlajankozwiedzanko