Kierunek Petrified Forest, az - podróże po USA

Petrified Forest, AZ

pixabay.com

Petrified Forest: podstawowe informacje.

Park stanowy w stanie Arizona. Petroglify, skrzemieniałe drewno, to tylko niektóre atrakcje parku. Magiczne miejsce. Polecam wszystkim sympatykom archeologii. Jak wam się podobało to miejsce? Piszcie w komentarzach pod spodem.

Autor: Szlajanko.com. Data Publikacji: 2018-04-05
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-20

Udogodnienia na miejscu.

Punkt widokowy
Sklep z pamiątkami
Szlaki konne
Szlaki turystyczne

DODATKOWE INFORMACJE LOKALNE PETRIFIED FOREST.

Najciekawsze miejsca na terenie parku Petrified Forest Long Logs Trail, Giant Logs Trail, Crystal Forest Trail, Agate Bridge, Jasper Forest, Agate House, Newspaper Rock, Blue Mesa, Puerco Pueblo, Kachina Point, Tawa Point.

Ile kosztuje wstęp? Opłata wynosi $5 od osoby (pieszo, rowerem, motocyklem) oraz $10 od samochodu. Roczna przepustka Petrified Forest jest dostępna za $20 i pozwala na bezpłatny wjazd do parku przez rok. Przepustka "America the Beautiful National Parks" kosztuje $80 i umożliwia bezpłatny wstęp do wszystkich parków narodowych przez rok czasu.

Godziny otwarcia Petrified Forest Park jest otwarty przez cały rok z wyjątkiem świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia. Od 1 stycznia do 13 kwietnia od 8:00 do 17:00. 14 kwietnia - 11 maja 7 rano do 19:00. 12 maja - 3 sierpnia od 7:00 do 19:30. 4 sierpnia - 31 sierpnia 7 rano do 19:00. 1 września - październik 12: 00–18: 00. 13 października - grudzień. 31 8: 00-17: 00

Zbieranie pamiątek w parku Trzeba pamiętać, że wynoszenie skamieniałego drewna z parku jest nielegalne. Strażnicy są prawnie upoważnieni do sprawdzenia twojego pojazdu przy wyjeździe z parku.

DODAJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie komentarze są moderowane przed publikacją przez administratora strony.ZOBACZ INNE POPULARNE MIEJSCÓWKI W OKOLICY PETRIFIED FOREST

PRZYDATNE INFO DO POCZYTANIA

Skąd brać darmowy internet podróżując po Stanach Zjednoczonych?SKĄD BRAĆ DARMOWY INTERNET PODRÓŻUJĄC PO STANACH ZJEDNOCZONYCH?
5 Przydatnych Aplikacji w Podróży samochodem 20185 PRZYDATNYCH APLIKACJI W PODRÓŻY SAMOCHODEM 2018
Jesteś w podróży po USA? Dodaj mnie na zdjęciu na instagramie, użyj nazwy: @szlajanko lub użyj hashtag przy dodawaniu zdjęcia: #szlajanko #szlajankozwiedzanko